SPOJE.NET

Technická dokumentace

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


howto:mechanical_engineering:workshop_guidelines

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
howto:mechanical_engineering:workshop_guidelines [2018/04/01 03:50]
harvie
howto:mechanical_engineering:workshop_guidelines [2018/04/01 03:53] (aktuální)
harvie
Řádek 15: Řádek 15:
     * Bowden (ta hadice co vede k pistoli/​hořáku) je dost náchylná na lámání. Neválet po zemi, nelámat, nešlapat, nic na to nepokládat!     * Bowden (ta hadice co vede k pistoli/​hořáku) je dost náchylná na lámání. Neválet po zemi, nelámat, nešlapat, nic na to nepokládat!
     * Redukční ventil (ta věc na konci hadice, co se šroubuje na láhev) je extrémně náchylná na prach. Neválet po zemi, při skladování obalit do igelitu.     * Redukční ventil (ta věc na konci hadice, co se šroubuje na láhev) je extrémně náchylná na prach. Neválet po zemi, při skladování obalit do igelitu.
-    * Lahev CO2 obsahuje 40x větší tlak než plně natlakovaný kompresor a CO2 se nedá dýchat. Nestavte ji tak, aby mohla spadnout. Neotevírejte ​ji, pokud nevíte co děláte.+    * Lahev CO2 obsahuje 40x větší tlak než plně natlakovaný kompresor a CO2 se nedá dýchat. Nestavte ji tak, aby mohla spadnout ​(nemuseli byste to přežít, viz. youtube). Neotevírejte ​ventil, pokud nevíte co děláte.
     * Svářečský rukavice (dlouhý kožený) nejsou určený na mytí hajzlu, stěhování,​ stavební a výkopové práce, ani nic podobnýho při čem se roztrhají, ztratí, ušpiní zevnitř, nebo vyhodí.     * Svářečský rukavice (dlouhý kožený) nejsou určený na mytí hajzlu, stěhování,​ stavební a výkopové práce, ani nic podobnýho při čem se roztrhají, ztratí, ušpiní zevnitř, nebo vyhodí.
   * **CNC fréza, soustruh, 3D tiskárna **   * **CNC fréza, soustruh, 3D tiskárna **
howto/mechanical_engineering/workshop_guidelines.txt · Poslední úprava: 2018/04/01 03:53 autor: harvie